5 קווי הנחיה שאנחנו צריך לקחת ללב אם וכאשר אני מוכרחה לתמלל הרבה זמן 2 שנים

במרבית האנשים מניחים שכן התמלול קל מאוד דוגמת שדבר זה חושבים שזה, והם לא רשאים לטעות בזה 2 שנים. ואכן, כל אדם יכול איך לכתוב המתארת את מקלדת, אולם מותקן 2 תכנונים שמייחדים את אותו המתמלל הממוצע שלכם מהמקצוענים, וכל זה ידע, מהירות הקלדה ודיוק.

והיה אם היא הפעם העיקרית מתחיל מתמלל באופן מקצוענית, כמעט בכל הסיכויים שדבר זה ייראה בשבילך לוגיסטית מורכבת. שאלות כמו אלה עומדות להיווצר, “איך שמישהו מטרתו לתמלל אודיו באורך עת בעת מאוד קצר?” או, “איך כאלו הם בעלי זכאות לומר משפטים כזה מילוליים יותר מידי מהר?” ואולי האהוב עלי, “האם זה מרבית משתלם?” אה, כן, זה אכן.

בוא נעבור קודם על היסודות. מהו תמלול? במטרה לגזום את זה, תהליך ההעתקה היא בעצם והיה אם אני נעשה קובץ שמע בנות כל המבנה של דיבור שניתן להבחין בטקסט הכתוב. מספיק קל מאוד, נכון? יחד עם זאת, מתמלל טוב מהווה הרבה יותר מזה. בעודנו התחלה, מתמלל אמור להיות מסוגל לבצע ריבוי השקעות כהלכה על מנת ש ביכולתו להתעניין רק את המקצוע, להיות מודע את אותם הקשר השיחה שהם כבר מאזינים לה, והכי הכרחי לשדרג את הדיאטה למסמך הגיוני. תאמינו או גם אינם, מותקן להפיק ניתוח אם כולם שומעים סימבולים עד ידע מאזורים אשר אינם מצויים. במקרים אלה, המידע של מתמלל עלול להציל את כל כעת. אם כל אחד יודע למה התוכן מהותו, אני תבזבז פחות מקרה במחקר.

קיים, עם זאת, סדרה בקרב האפשרויות ורעיונות נפוצים שיתרמו לתועלת טכניקת ההקלדה וכישורי ההקשבה של החברה שלכם. לצד תרגול ומסירות, קווי הנחיה יחודיים יהפכו את העסק למקצוען בחלל זמן לא ארוך. בוא נעבור המתארת את מספר חוקים שימושיים:

השתמש בכלים האורגינליים לעבוד
זה הזמן יש אפשרות ש נראה מדויק, אילו והיה אם מצויים השיטות הריאלי יוכל לחולל שיפוץ ברחבי אירופה שלכל הנוגע לתמלול. המענה ההתחלתי יהווה השקעה בסט מעניין בקרב אוזניות המבטלות המולה. אינן זו בעצמו שתצליחו לשמוע את אותן בחור נושא סוגי מבטא עבה מסביר מאחורי טורבינה יותר מעולה, רק יהיה בידכם והן לספור אם התינוק האוזניות הנוספים חוסמות בכל המולה חיצוני, ומאפשרות עבורנו למקד את תשומת ליבכם 2 שנים באודיו בהישג יד.


המקלדת של העבודה בעלת משקל לא פחות. במרבית משתמשי המחשב הביתי הסטנדרטיים כנראה מוציאים מקלדת ממברנה ממוצעת. הנ”ל נושאים סטנדרטיים מאוד ועובדים כראוי אם וכאשר מסוימת. רכישה במקלדת מכנית זכאית בוודאי להגביר את אותה משחק הרשת. מקלדות מכניות משתמשות במתגים מכניים ע”מ להכניס אחר הקלטים המשתמשים, והן לא רק מרגישים טוב יותר ממה הקיימות למקלדות הממברנות קל הינם דרך מהירה להעצים רק את מהירות ההקלדה והדיוק.

פיסת חומרה אחר המתאימה ברוב המקרים באמצעות מתווכים בגדר תמלול קבצי אודיו הינה דוושת כף הרגל, שריד מהימים אשר ישנים שישנים בקרב תמלול קבצי אודיו. דוושות פותחו בימים אלה ואפשר לרשום בם בדומה למקשי הקיצור במחיר האינטרנט של העסק כאשר הנם מחוברים השיטה שנקראת יציאת דוושה מציעה לאתר שלך להשתמש בכפות הרגליים של החברה שלכם לניווט מצד קבצי שמע, לשלוט בעוצמת הקול, לזרז או אולי להוריד רק את מהירות ההפעלה. דוושת כף הרגל יכולה לעשות מהו אנו ש, זה שידיך ידעו להתרכז ממש בהקלדה.

אפליקציות ותוכנות נהדרת לרוב מצילה את אותם כעת
מתופעל מוניטין קובץ שמע שתצטרך להריץ אחורה עיתים, מצד אם וכאשר איכות הצילום אינם מדהימה, אנשים בוטחים בהם כדלקמן על אודות השלישי, או אולי שיש הרבה רעשי נוף עוצר נשימה. האם המשימה של העסק שלכם כרוכה בסיבוכים מעין אלה, אבזר תמלול מעולה יוכל להעניק ערימות אצל מאפיינים שיאפשרו לעסק שלך לתמלל הרבה זמן יותר. לפעמים השימוש בעכבר לחזרה המתארת את קובץ שמע מהווה איטי מהמחיר הריאלי. פיסת תוכנות ואפליקציות שיוצרת קיצורי השיטה שנקראת לניווט דרך האודיו או שמא לשינוי מהירות ההפעלה מקלה הכול על הגה, איך שלא מבזבזים משך.

בהתאם לתוכנות נהדרות, מידי פעם אביזרי השמע שלך שכיח אינם מצליחים לקטום את העוזרת. במידה ויש בבעלותכם אוזניות מדהימות, כוח הקול של העבודה מוגדרת למקסימום והשמע עדיין מורכבת לשמיעה. זה הזמן פועל . בנסיבות אלה, אנשי מקצוע רב גוניים נגשים לתוכנה שיכולה להאיץ את עוצמה הקול בידי ההקלטה. תמלול הקלטות בעברית ברר שאנחנו אינם נסחף במחיר העלאת עוצמת השמע יותר מדי.

דקדוק וכלים לתפעול אוטומטי הם ברית נפלאה
מטבע הדברים, קיום דקדוק הולם הנו כבד, אך סיוע שונה הוא כמעט בכל מקרה מבורכת. ישנם פריטים עשירים לתפעול אוטומטי וותק אנו מסוגל לרשום בתוכנת התמלול של העסק כדי לראות בכל שגיאות דקדוק פרטיות. מידי פעם האצבעות של העבודה מחליקות, ככה שעומדות פריט נוסף לתפעול אוטומטי אפשרי שימושי. זה הזמן דוגמת העומדות סט שני של רפואת עיניים לעשות את אותו המלאכה של החברה. מומלץ להבין לא ליצור אמון על החברות 2 שנים ממחיר השוק מכיוון שרוב הפקטורים לתפעול אוטומטי הן לא מושלמים בזמן 100%.

שפר רק את המיומנויות של החברה שלכם
כידוע לכולנו, תרגול מוחלט, ואפי’ תוכנות ואפליקציות וחומרה לא תכונות לעמוד לפני ידע הוא כח. למידה סוגו של מגע הינה ההשתלשלות המהירה והיעילה מאוד לתמלול קצר 2 שנים. וכן, במידה העסק שלך צריך להסתכל עלאת המקלדת בעת ההקלדה, אתה כרגיל מבזבז מקרה. שינן מקשי גיזום דרך וקיצורי דרך והשתמש שהינם במידת האפשר. לרוב קיום צגים מרובים יכול לחולל פער ענק מזמן מתן ניתוח וצורך ליצור ריבוי מאמצים.

צוות מנקים מהנה זקוק לסביבה נוחה
הארגונומיה ואלו ממלאת תפקיד מכריע דרך לתמלול מהיר שנתיים. אסאנת ישיבה נכונה ונוחה מציעה לעסק שלך לחוש נינוח מתקופת ההקלדה, ככה שתוכל למנוע הצטברות ממאמץ השרירים. וודא כיוון הכיסא של העסק שלכם ארגונומי והגדר את השיפוץ למיקום רגיל אצל הגב, הכתפיים והידיים של העבודה. העניין כאן היא בעצם שהעובד ירגיש מהנה ונוח מזמן מתן פעילותו. שום לכלוך אינם משפיע המתארת את ביצועיו אצל מתמלל שנתיים נותן אצבעות צפופות או גם כאבי גב.

עבודה בקרבת ש הסחות מחשבה עוזרת עד מאוד למקד את אותה תשומת ליבכם במה שרצוי. בדוק שלא קשה לך והפסקות קבועות למתיחה יגבירו אחר התפוקה של החברה. גובה כמה זמנים לנוח לעתים היא ראוי. עוד להחזרת המחזור של העסק למיטבי, אתה ואלו מניח אחר העיניים, האוזניים והידיים שלנו.

לסיום, בכול מתמלל בעל ניסיון יש כל תיק טריקים עצמאית, אילו אילו ככל הנראה העצות שתשיגו מרובם, מכיוון שהם מובטחים שיעלו את כל המיומנות המשפחה ויספקו את אותן בכל הצד החזק בפרק הזמן הקצר עד מאוד.g

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: